Герої «Київ вдень та вночі» виконали мрію 8-річного хлопчика

Киев днем и ночью

Альбіна, Карина, Богдан, Саша і Тася разом з єнотом Сьомою провідали Назара Морзе, який вже більше 4 місяців бореться з важким онкозахворюванням

Свій вихідний герої реаліті «Київ вдень та вночі» присвятили добрій справі. Вони вирушили в дитяче онкогематологічне відділення Київської обласної клінічної лікарні до 8-річного Назара Морзе. З соціальних мереж вони дізналися, що хлопчик дуже хоче побачити єнота і мати вдома такого вихованця. Але поки він знаходиться на стаціонарному лікуванні, завести тваринку можливості немає. Герої вирішили привезти до Назара свого єнота Сьому. Ви б бачили, як світилися радістю очі хлопчика, коли величезного, пухнастого полоскуна посадили йому на руки.

– Я побачив єнота на Новому каналі й він мені дуже сподобався, – каже Назар, пригощаючи Сьому заздалегідь заготовленими гостинцями – ірисками і печивом.

Під час прогулянки у дворі лікарні мама Назара Людмила розповіла, що вони перебувають в стаціонарі з грудня минулого року. У її сина четверта стадія раку. У поперековому відділі спини хлопчика пухлина розміром 11 сантиметрів. Після чотирьох курсів високодозової хіміотерапії зростання пухлини припинилося. Хоча за прогнозами лікарів, вона повинна була вже зменшиться в кілька разів.

Ребята из «Киев днем и ночью» исполнили мечту 8-летнего мальчика

– Звідки у нас взявся цей діагноз ніхто не знає. У Назара ніколи не було проблем зі здоров’ям, максимум – застуда взимку, і то зрідка. В організмі ситався якийсь збій. Коли ми приїхали у відділення 16 грудня, він того ж вечора перестав відчувати ноги. Пухлина тисне на нервові закінчення, які ведуть до ніг. Зараз ми вже можемо пересуватися на інвалідному візку, а до цього Назар міг тільки лежати. Але реабілітолог каже, що незначні поліпшення вже є. Останнє МРТ показало, що є некроз – відмирання онкоклітин. Наші перемоги поки дуже маленькі, але ми їм радіємо. Не опускаємо руки, робимо, все, що можемо. Будемо пробувати IMBG терапію, вона дуже дорога, близько 50 тисяч гривень. Але люди нам постійно допомагають, так що грошей у нас має вистачити, – каже Людмила.

У лікарню до дітей приходить багато волонтерів. Одна з них – художниця Катерина Сапожкова відкрила у Назара талант до малювання. Свою картину Назар подарував «новим друзям з телевізора», як він сам їх назвав – героям «Київ вдень та вночі». Вони дуже швидко знайшли спільну мову з хлопчиком. Назар з’ясував все про утримання вдома єнотів. Дізнався, що полоскуни великі ласуни, люблять довго спати, і досить неслухняні.

Ребята из «Киев днем и ночью» исполнили мечту 8-летнего мальчика

– Гуляти з ним, тримаючи на повідку, як собачку, не вийде, він легко може вибратися і втекти. Єноти взагалі тварини з характером, роблять те, що їм хочеться, – розповідає про свого улюбленця Саша. – Коли Сьома лягає, то розтікається, як млинець і стає схожим на круглу пухнасту подушку.

Герої реаліті «Київ вдень та вночі» залишилися дуже зворушені сьогоднішнім новим знайомством. Обіцяли тримати кулаки за одужання Назара і обов’язково знову навідатися в гості разом з Семеном.

– Потрібно підтримувати людей, у яких в житті виникають такі складнощі. Вселяти їм віру у краще, – каже Карина. – Назар такий чудовий, у нього такі приголомшливі вії! І він і його мама дуже сильні.

Ребята из «Киев днем и ночью» исполнили мечту 8-летнего мальчика

– Ця зустріч була дуже зворушливою і кілька разів я ледве стримувала сльози, – зізнається Альбіна. – Але я дивилася на Назара і думала, цей 8-річний хлопчик так сміливо бореться за своє життя і не розкисає. Значить потрібно підтримати його своїм оптимізмом і позитивом.

– Будь-яка проблема – це взагалі не проблема, в порівнянні з такими ось речами. Назара потрібно ставити в приклад людям, які кажуть що не можуть чогось витримати в житті, – каже Богдан.

Ми сподіваємося, що дуже скоро Назар поборе свою недугу і у нього обов’язково з’явиться домашній улюбленець єнот. Бажаємо якнайшвидшого одужання!

Свої картини Назар виставляє на продаж, щоб допомогти мамі з оплатою дорогого лікування. Побачити роботи і контакти мами Назара, ви можете в групах у Facebook і Вконтакте.

Дивіться реаліті «Київ вдень та вночі» з вівторка по п’ятницю на Новому каналі

Загрузка...