Оксана про зірване весілля: «Я більше ніколи не зайду до РАГСу»

Киев днем и ночью. Оксана

Героїню серіаліті «Київ вдень та вночі» покинули біля вівтаря

Три дні в серцях фанатів серіаліті «Київ вдень та вночі» жевріла надія, що Паша в РАГСі все-таки скаже «так» і одружиться з Оксаною. На жаль, дива не сталося. І тривале мовчання нареченого завершилося розгромним і дуже образливим для Ксюші спічем.

– Якщо чесно, я лише зараз зрозумів, що не можу одружитися з людиною, яка вкрала у мене гроші, яка переспала з іншим, – заявив Паша при батьках і друзях. – Тому я прошу вибачення…

Оксані залишилося тільки сумувати на плечі у найкращої подруги Альбіни і намагатися забути про те, що трапилося. Самі розумієте – зробити це дуже непросто.

Вітя з «Київ вдень та вночі» бігав голяка по столиці

Альбіна відкрила новий спосіб протверезіння

– Я сама все зіпсувала. Знаю, що винна перед Пашею. Я не хотіла робити йому боляче, – бідкалася Оксана. – Але чому він все зробив саме так? При всіх, коли поруч мама і всі близькі, а чоловік каже тобі «ні», і ще й пояснює, чому. Виходить, йому начхати на мої почуття? Я бачити його не хочу, нічого не хочу… Напевно, більше ніколи не зайду до РАГСу і ніколи не одягну цю чортову сукню.

А от Паша, який відразу після весілля мучився докорами сумління, в результаті вирішив, що вчинив цілком правильно. Поштовхом для такого повороту думок стала сцена обіймів Оксани і Богдана, яку він помітив, коли наступного дня привіз екс-нареченій її речі. Паша не знав, що Ксюша просто вітала Бодю з виграним грантом (хлопець отримав можливість виставити свої фотографії у Нью-Йорку). І шалено приревнував. А якщо врахувати, що весілля Паші і Оксани не відбулася через зраду дівчини з Богданом, то поведінка Паші стає зрозумілою.

Video: Оксана про зірване весілля: «Я більше ніколи не зайду до РАГСу»

Дивіться новий епізод серіаліті Київ вдень та вночі у середу, 5 жовтня, о 21:00 на Новому каналі

– Здорово все вийшло. Просто супер! Я правильно все зробив, що не одружився з Оксаною і висловив їй все, – заявив Паша. – Коли зайшов у цю квартиру, то переконався у своїй правоті. Вчора у нас мало бути весілля, а сьогодні вона щаслива в обіймах Богдана. Кохання вам, дорогенькі, хай щастить! Я хочу забути Оксану і рухатися далі. Начебто нічого цього не було.

З горя Паша вирішив напитися. І зустрів у барі Віку Маремуху – колишню дівчину Богдана. Вечір героїв закінчився обіймами і поцілунками.

Дивіться нові епізоди серіаліті «Київ вдень та вночі» просто зараз на сайті Нового каналу

Загрузка...