Шановні глядачі, якщо у Вас чи Ваших знайомих раптом виникли проблеми з прийомом сигналу телеканалу "Новий канал", надсилайте смс з описом проблеми на номер 067-44-44-02-4.
Для повнолітніх абонентів всіх національних GSM операторів. *Вартість згідно тарифів операторів.

Video: Серия 19. «Киев днем и ночью»

Смотреть онлайн сериалити Киев днем и ночью серия 19, сезон 1 - Новый канал

Серия 19. «Киев днем и ночью»

Богдан після інциденту з Пашею - у ліжку. Карина хоче про нього піклуватися, але того це тільки дратує. Гєна підключає Сашу до своїх афер. Той не здогадується, що для нового партнера він - «ідеальний лошок». Оксана дізнається про те, що Паша побився. Він практично нічого не розповідає. Її це напружує. У Таї мета - переспати з Іллєю. Вона хоче зробити це якомога швидше. Думає, що інакше він її кине.

«Київ вдень та вночі» – серіаліті, формат, який реалізовується в Україні вперше. Він поєднує в собі драматургію серіалу і життєві історії. Якщо простіше – це серіал, який розгортається в реальному часі з реальними людьми. Герої – не актори, а звичайні молоді люди, які опиняються в заданих сценарієм ситуаціях і проявляють в них свої природні, непідробні емоції. Є ситуація. А що станеться далі, нікому не відомо. Все залежить від настрою і сприйняття героїв.

Дивіться онлайн серіаліті «Київ вдень та вночі» серія 19 частина 2 прямо зараз на сайті Нового каналу

Дивіться онлайн серіаліті «Київ вдень та вночі» серія 18 прямо зараз на сайті Нового каналу

Серия 19. «Киев днем и ночью»